Pearl Izumi Thermal FLEECE Arm Warmers

Nempromokavé

• , zakoupeno v Lyžárna-Bruslárna

Vybíral jsem podle tabulek velikostí a vše sedí jak má. Možná jsou malinko teplejší než jsem očekával, ale je to napsáno v názvu, tak se není čemu divit. Budu mít v čem jezdit na podzim a v zimě.

• , zakoupeno v Lyžárna-Bruslárna

• Perfektní příjemný materiál.
    • Špičkové zpracování.
    • Skvěle padnou, nekloužou z ruky.
    • Vzhled.

Již dlouho moje nejoblíbenější značka pro kolo - výrobky od PI mě nikdy nezklamaly. Kupuji pro celou rodinu. (Dresy, kalhoty, rukavice...)
    Rozhodně doporučuji!

• , zakoupeno v Lyžárna-Bruslárna

Kvalitní materiál a zpracování.
    Pro chladnější počasí, sedí perfektně.

Nempromokavé

Oteplovací cyklistické návleky na paže pro případy proměnlivého počasí.  Návleky podšité fleece látkou vás udrží v teple. Svrchní materiál je naopak nepromokavý a chrání před nepřízní počasí. Návleky jsou anatomicky tvarované a speciálně střižené na pravou a levou ruku. Zakončeny jsou silikonovým proužkem, který je udrží na svém místě.  Návleky jsou v černé barvě s reflexními prvky pro dobrou viditelnost.

• , zakoupeno v Lyžárna-Bruslárna

• Perfektní příjemný materiál.
    • Špičkové zpracování.
    • Skvěle padnou, nekloužou z ruky.
    • Vzhled.

Rozhodně doporučuji!

• , zakoupeno v Lyžárna-Bruslárna

Kvalitní materiál a zpracování.
    Pro chladnější počasí, sedí perfektně.